Aktuality
akt.png

Níže budou uváděny všechny důležité aktualizace tohoto webu a další aktuální informace.

feed-icon-14x14.png

- RSS pro aktuality.


14. 8. 2011
Hra je za námi a zbývá se s ní příjemně rozloučit ve vzpomínkách, historkách, dojmech a společném sdílení. K tomu založena Dojmologie, ale můžete psát do pošty, do fóra, na klub Hofylandu, na FB… Děkujeme a budeme se těšit zase příště!

9. 8. 2011
Zítra se přesouváme na místo hry. Pro komunikaci radši používejte přímo mobil - mé číslo je 608 214 069.
Přesné místo, kde hra začíná, je ZDE. Na dané místo se dopravte autem či jinak. Pokud se vám hromadnou dopravou nepodaří dojet až na místo, zkuste mi zavolat, pokusím se pro vás poslat auto.
Nezapomeňte, že na počátku hry půjdete zhruba tak 1 km pěšky. Kdo přijede rozumně (do 17:45), tomu zavazadla dopravíme na místo autem. Ostatní si je budou muset nést.
Pokud máte pouze moderní zavazadlo (krosnu atp.), zajistěte, ať během hry není vidět (přehodit dekou stačí). To samé platí pro vaše spacáky a karimatky.
Přečtěte si a pokud možno i vytiskněte materiály k vaší roli, které jsme vám posílali. To samé je vhodné udělat i pro pravidla, která jsou v současné chvíli aktualizována o několik řádků.

31. 7. 2011
Všechny postavy rozeslány. Komu by náhodou chyběla, ozvěte se (dva lidé, kteří mají plnou schránku byli upozorněni na FB). Prosím, odpovězte na otázky, které jste v tomto mailu našli.

28. 7. 2011
Začínáme posílat informace hráčům a postavám. Obecné pokyny vyvěsíme i zde:
Hra bude začínat kolem sedmé hodiny. Je ale nutné, abyste dorazili nejpozději v šest. Pokud můžete dorazit dříve, udělejte to (ale má smysl na místo dorazit nejdříve ve 4 hodiny odpoledne). Není-li pro vás možné do šesti hodin dorazit, dejte vědět.
Na začátku hry se budete přesouvat na místo tábora. Vaše věci se na místo převezou autem (případné stany určitě) nebo si je odnesete v rukách či na zádech. Půjdete zhruba jeden kilometr. Máte-li pouze moderní zavazadlo, půjčíme vám na místě jutový pytel na zakrytí.
Přijedete-li na místo autem, napište nám co nejdříve SPZ daného auta. Pokud toto neuděláte, budete možná parkovat trochu dále od místa hry. V každém případě ale auto bude stát mimo dohled z herního území.
Další z důležitých věcí je bydlení. My nejsme schopni zařídit dostatek stanů pro celou expedici. Obracíme se tedy na vás - kdo může s sebou přivézt stan nebo ho pouze někde půjčit, dejte vědět. Samozřejmě budeme radši za bezúplatné půjčení, pokud je to ale nutná podmínka, taky nám o této možnosti napište.
Na místě bude plně vybavená lékárnička a zdravotník (Darien). Pokud někdo z vás je také zdravotníkem, dejte nám vědět.
Na stránkách již je také zveřejněn jídelníček, který se snad nebude měnit. Ve vlastním zájmu si ho prohlédněte a pokud máte nějaké zdravotní omezení, které vám neumožní nějaké jídlo jíst, ozvěte se, zkusíme najít náhradní řešení. Dále, pokud máte i jiné zdravotní omezení (alergie) nebo nemoc, o které by měl náš zdravotník vědět, určitě je napište.
Účastnický poplatek za hru pošlete na účet 213093992/0300, částka je 500 Kč, do zprávy pro příjemce uveďte své jméno. Pokud je nějaký důvod, proč nemůžete předem zaplatit, ozvěte se. Pokud na hru nedorazíte, účastnický poplatek je nevratný.

19. 7. 2011
V záložce O světě si můžete počíst o třech významnějších hrdinských družinách z místní oblasti. Mohli jste o nich slýchat po hospodách historky, malé děti je napodobují a legendy o nich budou jistě ještě nějakou dobu kolovat.
V záložce Ke stažení jsou k dispozici obecná pravidla hry.

14. 7. 2011 - Co nebude?
Můžete podívat na zajímavý seznam, který jsme při procházení vašich přihlášek sestavili. Věci, které jste jako hráči vyjádřili, že nechcete na hře zažít. Jedná se o výběr (některé skutečnosti se opakovaly):
- přílišné nebo zbytečné vstupování orgů do hry, velké zásahy do hry typu deus ex machina
- pošahaný vedro na umření
- hlad
- Nudu a neherní neshody
- Málo odpočinku, hádky a zranění
- Smrt své postavy
- Dale spatne RP konkretně hlasky, ktere se k danym postavam ale vubec nehodi např. "OK , whatever" atd …
- zbytečné pravidlování, ať jsou pravidla jednoduchá a bez zbytečných schopností, kouzel protikouzel, protischopností a dalších virtuálních hovadin. Složitá pravidla.
- "čistě neherně"
- srážku s blbcem
- rozdělení výpravy na 2 a více skupin, které by byly v trvalém nepřátelství, vyvraždění výpravy jejími účastníky (pár smrti klidně, ale až ke konci)
- beznadějnou situaci
- Kopření v táboře a hlavně NE virtuální farmu. Obešel bych se bez gamebooků.
- časové prodlevy ve hře, aby nevznily místa, kde není co dělat
- neherní kiksy a kontakt s lidmi co je vyvolávají,
- frontální útoky cpček
- klasickou záchranu světa, kdy se spolu spojí ti hodní i ti zlí-ve stylu-však my se dohodneme. Asi všeobecnou bitku, kde každý zařve

Věříme, že se většina opravdu na naší hře neobjeví!

19. 6. 2011 - Zatímco čekáte na další informace o své postavě, můžete si prohlédnout stránku zabývající se stravou, kde jsou nejen předběžný jídelníček, ale i další důležité informace.

2. 6. 2011 - Oznamujeme, že kapacita je naplněna. Volná jsou jen dvě místa: pomocníka kuchaře a barda.
Kdo by se chtěl realizovat v bestiáři, nechť se nám ozve i v této věci, prostor je.
To jsou jediné možnosti, pokud chcete jet a nejste s námi nijak domluvení.

30. 5. 2011 - Zveřejněn seznam hráčů a jejich rolí. Hra stále nabízí několik předdefinovaných rolí a stejně tak prostor pro vymyšlení vlastní role. Neváhejte.

24. 5. 2011 - Mnoho rolí obsazeno. Pokud přemýšlíte o účasti a žádná z nabízených rolí vám nevyhovuje, zvolte si jinou. Kontaktujte nás a pokusíme se do příběhu zasadit právě tu Vaši roli. Napište nám ať už máte konkrétní představu či jen pár nápadů. Hra je připravována pro 25 hráčů a do této hranice jich ještě pár chybí.

15. 5. 2011 - První role obsazeny. Pokud se Vám nějaká role zalíbila, nečekejte a vyjádřete svůj zájem přihláškou. Obsazenost rolí si zkontrolujte v záložce Co hrát.

2. 5. 2011 - Rozšířena záložka O světě, přidána část ohledně náboženství.

1. 5. 2011 - Spuštění stránek.